מודיעין עסקי

תשובה חקירות...מעל 30 שנות ניסיון בתחום

תשובה חקירות הינה חברה בינלאומית לשירותי מודיעין המאתרת, מפיקה ומנתחת עבורכם אנשי המחקר כמו גם אנשי העסקים, את המידע הדרוש לכם בכל הרמות, בכל השפות ובכל טווחי הזמן.
כמומחי איסוף וניתוח מידע גלוי אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי שאנשיו מכירים היטב את הטכנולוגיה ומאגרי המידע ומנועי החיפוש, הרשתות החברתיות. ועושים שימוש בכלי חיפוש מתקדמים ובשיטות איתור מתקדמות.

מודיעין עסקי בינלאומי

תשובה חקירות מספקת מגוון שירותי מודיעין עסקי-תחרותי, אנו מאתרים ומנתחים עבור לקוחותינו את כל המידע הזמין ברשת האינטרנט הגלויה וברשת העמוקה אודות:

> תאגידים וחברות – איתור, חקר ומיפוי של תאגידים וחברות, כולל בעלים בעבר ובהווה, פירמידות שליטה, מבנה ניהולי, ביצועים כלכליים, רישום ב"רשימות שחורות" בינלאומיות, לקוחות, ספקים, עובדים, פטנטים ושיטות פעולה.

> איתור אנשים, מיפוי קשרים פוליטיים, עסקיים, משפחתיים וחברתיים של אנשים . בין שרותינו בתחום זה – ביצוע בדיקות רקע טרם פגישה, העסקה או התקשרות עסקית אחרת, בניית פרופיל לאדם או לישות פרטית או עסקית וכיו"ב.

צוות האנליסטים מאתר ומנתח את המידע ממגוון רחב של שפות ומכין דו"חות וסקירות, כלי חיפוש אינטרנטיים מתקדמים, מסדי נתונים מקוונים ורשתות חברתיות. בכל סוגיה.

מתי פונים למשרד חקירות פרטיות?

פנייה יזומה למשרד חקירות, מיועדת לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין להגיע לחקר האמת בנושא מסוים וזאת בהתאם לחשדות העולות בכם בכל הנוגע לביצוע פעולה המנוגדת לאינטרסים שלכם על ידי הצד/הגוף הנחקר. כמו כן, פנייה למשרד חקירות פרטיות נועדה לצרכי בירור האמת ו/או קבלת מידע במגוון רחב של תחומים ונושאים.

מה הם השירותים שלכם?
שירותיו המקצועיים של משרד חקירות מוביל בתחומו, חולשים על כל סוגי החקירות המופיעות לעיל וסוגי חקירה נוספים המותאמים לצרכי החקירה הנחוצים למזמיני השירות. שירותים אלו מיושמים על ידי צוותי חקירה הפועלים מטעם המשרד, כאשר כל חקירה מנוהלת על ידי חוקר פרטי מנוסה ומיומן בתחום החקירה הנדרש.